• Zoznam zošitov a odporúčané pomôcky

• Zoznam zošitov a pomôcok pre žiakov 1. stupňa

1.ročník

Aktovka (školská taška), zošity do dosiek: zošit č. 511b – 5 ks (s pomocnou linajkou), zošit č. 520 – 2 ks, zošit č. 513 – 3 ks, zošit č. 624 – 1 ks. Peračník (väčší): ceruza č. 2 – 2 ks, atramentové pero – 2 ks, guma mäkká – 1 ks, farbičky – 1 ks, strúhadlo na ceruzky. Pomôcky na výtvarnú výchovu (vrecúško dostanú na začiatku školského roka ako darček od školy): farebné papiere – 1 ks, plastelína – 1 ks, voskovky farebné – 1 ks, štetec č. 8 guľatý – 1 ks, štetec č. 12 plochý – 1 ks, vodové farby – 1 ks, náčrtník – 1 ks, lepidlo – 1 ks, nožnice s tupým hrotom – 1 ks, výkresy A3 – 20 ks, výkresy A4 – 20 ks, nádoba na vodu – plastová, savá handrička, plášť (stará košeľa, zásterka, tričko,…). Pomôcky na telesnú výchovu (dať do vrecúška, všetko podpísať): tričko, kraťase, bavlnené ponožky, tepláková súprava, tenisky (nemali by čierniť dlážku). Podpísané prezuvky.

2. ročník

Zošity: č. 512 – 5 ks, č. 513 – 5 ks, č. 520 – 2 ks, č. 624 – 1 ks, štvorčekový zošit s 1 cm štvorčekmi – 1 ks, notový zošit – 1 ks. Pomôcky na výtvarnú výchovu: farebné papiere – 1 ks, plastelína – 1 ks, voskovky farebné – 1 ks, štetec č. 8 a č. 6 guľatý – 1 ks, štetec č. 12 a č. 10 plochý – 1 ks, vodové farby – 1 ks, anilínové farby – 1 ks, lepidlo – 1 ks, nožnice s tupým hrotom – 1 ks, náčrtník – 1 ks, výkresy A3 – 20 ks, výkresy A4 – 20 ks, nádoba na vodu – plastová, savá handrička, plášť (stará košeľa, zásterka, tričko,…). Pomôcky na telesnú výchovu (dať do vrecúška, všetko podpísať): tričko, kraťase, bavlnené ponožky, tepláková súprava, tenisky (nemali by čierniť dlážku). Podpísané prezuvky.

3. ročník

Zošity: č. 523 – 12 ks, č. 540 – 1 ks, č. 624 – 1 ks, štvorčekový zošit s 1 cm štvorčekmi – 1 ks (môže byť aj z minulého roka), notový zošit – 1 ks (môže byť aj z minulého roka), podložka do zošita – 2 ks. Pomôcky na výtvarnú výchovu: farebné papiere – 1 ks, plastelína – 1 ks, voskovky farebné – 1 ks, štetec č. 8 guľatý – 1 ks, štetec č. 12 plochý – 1 ks, vodové farby – 1 ks, anilínové farby – 1 ks, náčrtník – 1 ks, lepidlo – 1 ks, nožnice s tupým hrotom – 1 ks, výkresy A3 – 20 ks, nádoba na vodu – plastová, savá handrička, plášť (stará košeľa, zásterka, tričko,…). Pomôcky na telesnú výchovu (dať do vrecúška, všetko podpísať): tričko, kraťase, bavlnené ponožky, tepláková súprava, tenisky (nemali by čierniť dlážku). Podpísané prezuvky.

4. ročník

Zošity: č. 523 – 6 ks, č. 544 – 2 ks, č. 540 – 2 ks, č. 624 – 1 ks, notový zošit – 1 ks (môže byť aj z minulého roka), podložka do zošita – 2 ks. Kružidlo – 1 ks (najlepšie kovové). Pomôcky na výtvarnú výchovu: farebné papiere – 1 ks, plastelína – 1 ks, voskovky farebné – 1 ks, štetec č. 8 guľatý – 1 ks, štetec č. 12 plochý – 1 ks, vodové farby – 1 ks, anilínové farby – 1 ks, temperové farby – 1ks, náčrtník – 1 ks, lepidlo – 1 ks, nožnice s tupým hrotom – 1 ks, náčrtník – 1 ks, výkresy A3 – 20 ks, výkresy A4 – 20 ks, nádoba na vodu – plastová, savá handrička, plášť (stará košeľa, zásterka, tričko,…). Pomôcky na telesnú výchovu (dať do vrecúška, všetko podpísať): tričko, kraťase, bavlnené ponožky, tepláková súprava, tenisky (nemali by čierniť dlážku). Podpísané prezuvky.

Zoznam zošitov a pomôcok pre žiakov 2. stupňa

Matematika: č. 444 alebo č. 464, č. 440 alebo č. 460

Informatika: č. 524

Biológia: č. 540