• Vitajte na stránkach našej školy

   Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
   Čítať viac
  • Novinky

     • Okresné kolo Školského pohára vo futbale

      Dňa 10.4. sa konalo okresné kolo Školského pohára vo futbale na futbalovom štadióne v Senici. V základnej skupine chlapci odohrali 5 zápasov, kde 4 vyhrali, 1 remízovali a tak si zabezpečili postup do semifinále. Tam si zahrali o postup do finále s 3. Základnou školou Senica. Po napínavom priebehu ho nakoniec prehrali so skóre 1:0 a tak sa stretli v boji o 3. miesto so ZŠ s MŠ Senica. Priebeh zápasu bol veľmi vyrovnaný, keď sa chlapcom nakoniec v poslednej minúte podarilo streliť gól. Nakoniec sa im podarilo vybojovať si bronzové medaile spomedzi 11 tímov! Na záver musíme spomenúť, že počas 7 odohratých zápasov sa im podarilo streliť 16 gólov a iba 2 inkasovali!

     • Úspech našich mažoretiek

      Naše mažoretky začali súťažnú sezónu v sobotu 16. marca na Podhostýnskom pohári v Bystřici pod Hostýnem, odkiaľ si všetky tri vekové kategórie (deti, kadetky, juniorky) priniesli strieborné medaily.

      Srdečne gratulujeme k úspechu a tešíme sa!

     • Tretiaci a piataci na detskej opere

      Dňa 28.3.2024 sa žiaci 3. a 5. ročníka zúčastnili v SND v Bratislave detského operného predstavenia Muflón Ancijáš.

      Ancijáš je muflón. A nie hocijaký muflón, ale dobrosrdečný Muflón kamionista. Nadovšetko miluje svoje tepláky a rád robí druhým radosť. Zachráni Dážďovku Milicu a začnú spolu cestovať. Po boji s Medveďom síce skončí v nemocnici, no pocit, že pomohol druhým, ho vylieči. Pri rozvoze balíkov zasa vytiahne z vody zakuklenú Húseničku a pani Pumpárke zachráni kávovar pred Netopiermi. Sám sa napokon nedopatrením ocitne vo vesmíre. Lásky hlas ho však vráti na Zem – priamo do Opery SND, kde spolu so šarmantnou muflónicou a učiteľkou hudby Lenkou zachránia predstavenie.

     • Veľkonočné dielničky

      Veľká noc je čas krásnych zvykov a tradícií.

      V pondelok 25.3.2024 si žiaci druhého stupňa tieto jarné sviatky pripomenuli tvorivými aktivitami, kde ukázali kreativitu a šikovnosť. Svoje zručnosti si vyskúšali pri pletení korbáčov pod vedením Martina Habu, Igora Zelenku a pána Čederleho a zdobení vajíčok rôznymi technikami. Žiakom veľmi pomohli aj pán školník spolu s pani upratovačkou. Tradičnú voskovú techniku prišli žiakom ukázať šikovné ruky pani Schultzovej, jej dcéry Kamilky a pani Černej.

     • Jarná výzdoba v ŠKD

      Žiaci v ŠKD sa pripravujú na veľkonočné sviatky. Spolu s pani vychovávateľkami vyzdobili okná, svoje triedy i blízke okolie svojimi krásnymi výrobkami 🐥🐰🌷

     • Deň vody v ŠKD

      Deň vody oslávili aj deti v ŠKD. V poobedňajších hodinách sa deti venovali témam o vode. Súťažili, spoločne pracovali, zbierali informácie o vode, hrali sa rôzne hry a v neposlednom rade sa rozprávali o význame šetrenia vodou.

  • Prihlásenie

  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje
   • Zvonenie

   • 1. hodina:  7:50 - 8:35

    2. hodina:  8:40 - 9:25

    3. hodina:  9:35 - 10:20

    4. hodina:  10:30 - 11:15

    5. hodina:  11:25 - 12:10

    6. hodina:  12:15 - 13:00

    7. hodina:  13:20 - 14:00