• Domáce samotestovanie

     • Milí rodičia!

      Chceli by sme Vás informovať, že v týchto dňoch bolo spustené 3. kolo distribúcie samotestov. 

      Prostredníctvom Edupage máte možnosť vyjadriť svoj záujem, resp. nezáujem o domáce AG samotesty.

      Distribuovať sa bude len 5 ks samotestov na žiaka a máme pokyn nedistribuovať ďalšie testy žiakom, ktorí už dostali 25 kusov v 1. kole distribúcie. 

      Musíme apelovať na rodičov, ktorí obdržali antigénové samotesty na domáce použitie, aby nás informovali o pravidelnom vykonávaní samotestovania prostredníctvom aplikácie v Edupage (úvod - COVID testovanie - klik podľa pokynov).

      Distribúcia ďalších samotestov závisí od toho, ako nám budete vykazovať ich použitie.

      Ďakujeme

     • Laci Strike & Street Dance Academy napísali:

     • Po veľkom úspechu nášho predošlého ZOOM kurzu tanečných tréningov s Lacim Strikeom a lektormi zo Street Dance Academy je náš ďalší online tanečný kurz už v plnom prúde. Aj tentokrát organizujeme online tanečné otvorené tréningy s Lacim Strikeom, ktoré sú pre všetky deti od 6 rokov zdarma. Tieto tréningy mali množstvo pozitívnych ohlasov, a preto by sme Vám aj Vašim žiakom radi poskytli možnosť zúčastniť sa týchto tréningov zdarma už v piatok 1.10. 2021. 

      Ďalšie bezplatné otvorené tréningy hip hop-u s Lacim Strikeom sa uskutočnia v piatok 1. októbra prostredníctvom aplikácie ZOOM, v nasledovných časoch:

      17:00 - detská skupina (6-9 rokov)

      18:00 - teen skupina (10-15 rokov)

      Pozývame všetky tancuchtivé deti od 6 rokov, ktoré si chcú zatancovať s Lacim, skúsiť niečo nové, alebo si len spríjemniť piatkový večer veselou aktivitou. 

      Zároveň by sme chceli pozvať všetky deti, ale aj dospelých, ktorí sa radi bavia na veľmi obľúbenú ZOOM párty. ZOOM párty sa uskutoční v piatok 1.10. 2021 o 19:00 a môžu sa na ňu pripojiť všetci ZDARMA. O parádnu hudbu sa nám postará Laci Strike a jeho DJ set plný obľúbených tanečných hitov. 

      Všetky informácie a prihlášku na otvorený tréning nájdete na tomto linku: https://www.streetdance.sk/trening-zadarmo.

      S prípadnými otázkami nás neváhajte kontaktovať, na všetky radi odpovieme:

      [email protected]

      0911 472 299

      Pridajte sa a zatancujte si s nami. 🙂

      Laci Strike & Street Dance Academy

     • Hodiny programovania zadarmo - CODING GIANTS

     • Škola programovania pre deti a mládež.

      Viac sa dozviete na tomto odkaze:  https://www.codinggiants.sk/index.php/studium-u-nas/sme-skola

      V septembri 2021 prináša ponuku v spolupráci s o.z. Kóduj IT:

      2. ročník workshopov ZADARMO pre deti a mládež vo veku 7 až 19 rokov pod názvom: KÓDUJ S OBRAMI.

      Workshopy prebiehajú v malých skupinách s počtom detí 10 - 12, čo skvelo umožňuje priamu komunikáciu s lektorom. Cieľom je predstaviť deťom hravou formou programovanie, dať im možnosť samým si vyskúšať tento proces, a tiež informovať o nových technológiách.

      Workshopy sú tematicky rozdelené do 4 skupín podľa veku a obsahu. Mladšie deti si vyskúšajú naprogramovať vlastnú hru alebo mobilnú aplikáciu.Staršie deti nahliadnu do tajov programovania a zoznámia sa s niektorým z programovacích jazykov.

      Podmienkou účasti pre najmladšie deti je schopnosť čítať, písať a počítať aspoň do 20. Workshop je vhodný aj pre deti, ktoré nemajú s programovaním žiadne skúsenosti. 

      Nutné je prihlásiť sa prostredníctvom registračného formulára - prihlášku vyplňuje rodič alebo zákonný zástupca. Registrácia tu: https://www.codinggiants.sk/kso

     • Gesto pre mesto - Pohybovo-relaxačná zóna

     • Naša škola bola zaradená do hlasovacej fázy výzvy gestopremesto.sk 

      Ciele projektu našej školy:

      Cieľom je vytvoriť podmienky na rozvoj pohybových aktivít a trávenie voľného času detí v ŠKD, prípadne využitie pre žiakov na vyučovanie v prírode. Počas telesnej výchovy si môžu žiaci osvojiť motoriku prekonávaním prekážok, napr. vertikálne rebriny, pevný mostík, lezecká stena. Možnosť využitia pri súťažiach. Relaxačná časť (altánok) bude využívaná na oddych a aj na vyučovanie v prírode. Výhodou je priestranný školský areál pripravený na vybudovanie pohybovo-relaxačnej zóny.

      Link na stránku, kde môžete hlasovať za náš projekt: https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/trnavsky-kraj 

      ĎAKUJEME, že si nájdete čas a zahlasujete za náš projekt!