• Máme radi zvieratká

• Naše žiačky na hodinách výtvarného krúžku s radosťou a usilovnosťou pracovali na výtvarných dielach na súťaž Máme radi zvieratká, ktorú organizovalo ZOS v Senici. Taktiež žiačky 7. ročníka vytvorili krásne práce na hodinách výtvarnej výchovy. Šikovnosť a kreativita našich žiakov zožala úspech v podobe ocenení ich prác.

V 2. kategórii (1. až 4. ročník ZŠ) bola ocenená Timejka Šrámková.

V 3. kategórii (5. až 9. ročník ZŠ) boli ocenené až dve naše žiačky Anička Vachulová a Veronika Kollárová.

Veľmi sa tešíme z úspechu a gratulujeme!

• Svetový deň vody

• Pri príležitosti Svetového dňa vody, ktorý si každoročne pripomíname dňa 22. marca pripravili pani učiteľky pre žiakov fotografickú súťaž s témou voda.

Prvé miesto získala Dominika Sládková (2.ročník), druhé Laura Šrámková (7.ročník) a tretie miesto súrodenci Filip (1.ročník) a Miriam (4.ročník) Kalkovci.

Víťazom G RA T U L U J E M E !