• V termíne od 28. februára do 4. marca 2022 majú žiaci jarné prázdniny.

Do školy nastúpia v pondelok 7. marca 2022.

Prajeme príjemné prežitie prázdnin bez úrazov a chorôb.

• Olympiáda vo Francúzskom jazyku

• Dňa 15.2.2022 nás reprezentoval v krajskom kole Olympiády vo francúzskom jazyku žiak 5. ročníka ALEXANDER PUKANČÍK (kategória 1A), ktorý získal 1. miesto a postúpil do celoslovenského kola.

GRATULUJEME a DRŽÍME PALCE v ďalšom kole!

• Olympiáda v Anglickom jazyku

• Dňa 13.1.2022 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Našu školu reprezentoval v kategórii 1B BORIS RECHTORÍK (9. ročník). Umiestnil sa na 1. mieste a postúpil do krajského kola. To sa uskutočnilo 8.2.2022. Boris bol úspešným riešiteľom a umiestnil sa na 5. mieste.

GRATULUJEME a ĎAKUJEME za úspešnú reperezentáciu školy!

• Okresné kolo Geografickej olympiády

• Vo štvrtok 17. februára 2022 sa uskutočnilo na našej škole online okresné kolo Geografickej olympiády. Zúčastnili sa jej prví traja žiaci z každej kategórie, ktorí boli úspešnými riešiteľmi v školskom kole.

Úspešným riešiteľom GO v okresnom kole v jednotlivých kategóriách sa stal žiak (žiačka), ktorý(á) dosiahol(a) minimálne 65 bodov zo 100 bodov.

Úspešní riešitelia:

- kategória G - Michaela Ivanová a Tobiáš Šrámek

- kategória F - Mojmír Šrámek, Laura Šrámková a Aneta Pekárová

- kategória E - Jakub Richta, Petra Čobrdová a Tomáš Chalupa

Všetkým súťažiacim ĎAKUJEME za úspešnú reprezentáciu školy a GRATULUJEME!

• 2% zo zaplatenej dane

• Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli dvomi percentami zo zaplatenej dane. Pomáhate takto zveľadiť

našu školu.

V minulom roku boli získané finančné prostriedky použité na nákup kníh a pracovných zošitov,

pomôcok pre 1. stupeň, darčekov k MDD, sladkostí na Mikuláša a odmien pre žiakov reprezentujúcich

našu školu.

ĎAKUJEME !

Potrebné tlačivo nájdete na linku:

Údaje potrebné k vyplneniu tlačiva:

IČO - 173196170931

Obchodné meno - Rodičovské združenie pri Základnej škole Sobotište

• OBCHODNÁ AKADÉMIA SENICA

• Rodičia a žiaci deviateho a ôsmeho ročníka môžu nájsť informácie o OA Senica na linku:

Ôsmaci sa môžu prihlásiť  na odbor obchodná akadémia – bilingválne štúdium v anglickom jazyku, deviataci na klasickú obchodnú akadémiu i na bilingválne štúdium.

V prípade priaznivej epidemiologickej situácie príde p. riaditeľka školu predstaviť osobne.